Ogólnorozwojowy trening taneczny ACTIVE

Ogólnorozwojowy trening taneczny ACTIVE

Warsztaty Active to efektywny i wyjątkowy trening, który rozbudza wszystko to co w sobie lubimy: energię, sprawność promienność, optymizm, łatwość nawiązywania kontaktów, atrakcyjność i naturalną klasę i …wiele by wymieniać dalej.

Niestety codzienność powoduje, że czasem szarzejemy i w efekcie jesteśmy zmęczeni, zaniedbani i marudni. Aaaa…. żeby nam się chciało tak jak nam się nie chce! ;) Jak ważne jest podtrzymywanie energii i aktywnej, pięknej młodości, zdajemy sobie sprawę wcześniej czy później. Jeżeli myślisz o powrocie do aktywności spójrz na video z naszych treningów:

ArrowArrow
Shadow
Slider

Uczestnicy tę energię podtrzymują poprzez taniec i zabawy ruchem. Przyjemny trening wyzwala endorfiny. Nie tylko stają się piękni ciałem, ale też zadowoleni i pełni radości. Nie ma co za dużo się rozpisywać… Efekty mówią same za siebie. Też chcesz się tak poczuć? Zapraszamy na trening :)

Ćwiczymy w piątki 19:00-21:00, soboty 10:00-13:00 i niedziele 10:00-13:00. Jeżeli chcesz dołączyć prosimy o wcześniejszą wiadomość. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata wpisowej składki.

MIEJSCE: Warszawa

HARMONOGRAM:
Przygotowaliśmy dla Was dwa terminy, żeby było Wam łatwiej zaplanować :) Dodatkowo dla każdego kto zgłosi się przed 20 października będzię zniżka 50 zł.

1 Termin 20-22 października
20.10 (piątek) godz. 19-21
21.10 (sobota) godz. 10-13
22.10 (niedziela) godz. 10-13

2 Termin 27-29 października
27.10 (piątek) godz. 19-21
28.10 (sobota) godz. 10-13
29.10 (niedziela) godz. 10-13

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami:

Paula – 609 336 929 i Maciek – 604 085 117

Umożliwiamy też bezpośredni kontakt z naszym trenerem pod adresem: trener@sawares.eu

Warsztaty nie są nudnymi zajęciami kursowymi. To wiedza i praktyka w jednym, przekazywana w formie intrygującej i wciągającej przygody – poznawania siebie. To, że nabyte umiejętności możecie wykorzystać już następnego dnia albo w okolicznościach niespodziewanych, potwierdzają doświadczenia dotychczasowych uczestników:

Ogólnorozwojowy trening taneczny ACTIVE
Na pierwsze warsztaty przyszłam zachęcona słowami koleżanki: „one zmieniły moje życie”.

To było trzy lata temu. Przyszłam i zostałam. Bo co tu dużo mówić są wyjątkowe, niekonwencjonalne.

Na warsztatach nauczyłam się, że tańczyć można poprzez najmniejszy naturalny ruch, że taniec rozwija i prostuje całe ciało, daje niezmiernie dużo energii i radości. Bo w zdrowym ciele zdrowy duch i dbając o rozwój fizyczny, czerpiąc z tego radość, pozytywnie wpływa również na inne sfery mojego życia, zawodowe czy osobiste. Warto!

Krystyna Nadachowska-Brzyska, Naukowiec w dziedzinie genetyki

Zobacz więcej opinii

Dla dociekliwych wklejamy opis autorskiego programu warsztatów i link do galerii.