Uczestnicy o warsztatach Active

Uczestnicy o warsztatach Active
Na pierwsze warsztaty przyszłam zachęcona słowami koleżanki: „one zmieniły moje życie”.

http://www.derengiewicz.pl/reverse/322.html To było trzy lata temu. Przyszłam i zostałam. Bo co tu dużo mówić są wyjątkowe, niekonwencjonalne. Na warsztatach nauczyłam się, że tańczyć można poprzez najmniejszy naturalny ruch, że taniec rozwija i prostuje całe ciało, daje niezmiernie dużo energii i radości. Bo w zdrowym ciele zdrowy duch i dbając o rozwój fizyczny, czerpiąc z tego radość, pozytywnie wpływa również na inne sfery mojego życia, zawodowe czy osobiste. Warto!

Krystyna Nadachowska-Brzyska, Naukowiec w dziedzinie genetyki
Uczestnicy o warsztatach Active
Nic nie daje takiego kopa życiowego jak właściwy rozwój.

go here Sukces czeka, jak się nie schylisz po niego to ktoś Cię uprzedzi.

go to link Ale by się schylić trzeba być sprawnym ;)

Mariusz Krzanowski, Inżynier programista
Uczestnicy o warsztatach Active
Po pierwszych zajęciach wiedziałam, że to jest „to” !

http://www.elnewyorktimes.com/allegiance/kupit-amfetamin-v-armavir.html Pamiętam, że był na nich „spacerek” przez wszystkie tańce i okazało się, że to jest takie proste. Polka od jive różni się tylko wykrokiem do tyłu i żadnej filozofii. Na zajęciach bez zastanowienia postanowiłam zostać.

Купить закладки трамадол в Сочи Zajęcia są dla mnie ciekawą formą rozwoju. Dzięki nim wypracowałam sobie ładną aparycję, wzmocniłam sylwetkę. Nie boję się kontaktów z ludźmi. Nie uciekam przed nimi. Widzę swoją wartość. Pozbyłam się wielu kompleksów m.in. bycia gorszą, brzydką dziewczyną ze wsi. Pokochałam swoje ciało. I nauczyłam się robić z niego swój atut.

Киселёвск купить Кока Prowadzenie rozgrzewki pozwoliło mi wypracować umiejętność panowania nad grupą. Tak, że mając przedstawić prezentację na zajęciach uczelnianych studenci słuchali mnie z większa uwagą niż prowadzącego zajęcia. Była cisza, skupienie. Nikt nie bał się zadawać pytań.

http://www.heysondakika.com/donkey/zaqywyli.html Prosty kręgosłup pozwala mi na kilkugodzinną pracę w skupieniu. Dyscyplina i umiejętność władania swoim ciałem pozwala mi w trudnych, stresujących dla mnie sytuacjach walczyć z rozszalałymi emocjami. Taniec pozwala mi myśleć obejmując cały problem. Poprawiła się moja orientacja w terenie, już się nie gubię :) Wcześniej zdarzyło mi się w różnych miejscach stracić orientację. Niesamowicie poprawia się koordynacja. I odczuwam większą efektywność w nauce.

Katarzyna Kawa, lekarz
Na warsztatach podoba mi się brak dystansu pomiędzy choreografem a uczącymi się.

Йошка купить Шмыг Szanuje naszą „kondycję emocjonalną”. Podoba mi się bardzo różnorodny program zajęć. Figury, gimnastyka – niekiedy trudne rzeczy, chodziło o pokonywanie swoich słabości. A potem dla przeciwwagi zabawy. Wszystko po to, abyśmy się ruszali i zachowywali swobodnie, a przy tym kiedy trzeba – z elegancją.

Paweł, Prawnik
Uczestnicy o warsztatach Active
Pokochałam siebie bardziej

Лекарственный препарат ГАЛОПЕРИДОЛ, подробная инструкция по применению, противопаказания Zyskałam: umiejętność czucia własnego ciała, pokochałam siebie bardziej, zaakceptowałam, poczułam swoje piękno - zyskałam promienność i radość – i akceptację dla siebie samej. Jestem dumna, że przestałam się lenić i zabrałam za swój rozwój. Moja kobiecość ma się coraz to lepiej.

Anna Lesiecka, lekarz pediatra
Na początku wahałem się, tak jak inni…

…ale teraz wiem, że to był strzał w dziesiątkę :) Naprawdę warto !! Warsztaty dają mi bardzo wiele. Przede wszystkim już się tak nie garbię jak kiedyś. Myślałem, że z moim krzywym kręgosłupem niewiele można zrobić. A tu proszę – po paru zajęciach coraz częściej łapię się na tym, że jestem wyprostowany, tak jakoś sam z siebie, bo tak po prostu wygodniej… :) Czuję się przez to wyższy i jest to bardzo przyjemne uczucie. Sama dobra wola tutaj nie wystarczy. Potrzebna jest jeszcze praca w postaci ćwiczeń, które nie zawsze są przyjemne i nie zawsze ma się ochotę wykonywać je regularnie. Ale wystarczy połączyć je z czymś takim jak taniec i już nie ma tej monotonii. Dzięki warsztatom odkryłem też, że moje ciało jest bardziej giętkie niż mi się wydawało i że można nim tak jakoś bardziej „ruszać” w takt muzyki… :)

Krzysztof Ziętara, Inżynier elektryk
Uczestnicy o warsztatach Active
Warsztaty to świetna forma inwestycji w siebie.

Za każdym razem wydobywają ze mnie coraz głębsze pokłady energii, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Po zajęciach jestem ledwo żywa – ale jaka szczęśliwa… Z uśmiechem wstaję rano z łóżka, a budzik już nie jest moim wrogiem, ale przyjacielem – codziennie wzywa mnie do nowej przygody. 

A efekty widać wszędzie – zapytajcie mojego męża…

Paulina Nowicka, Kierownik Działu Raportowania i Kontrolingu Sprzedaży
Czy warsztaty w unikalny sposób łączą muzykę, taniec i ćwiczenia przywracające kondycję?

Istnieje wiele sposobów na pozbycie się negatywnych emocji i zastąpienie ich pozytywną energią. Tylko niewiele z nich jest naprawdę skutecznych. Czy warsztaty w unikalny sposób łączą muzykę, taniec i ćwiczenia przywracające kondycję?

Na własnej skórze przekonałem się że dzięki takiej kompozycji  w  mgnieniu oka zapomina się o codzienności. Program powoduje że, przede wszystkim poprzez ruch, człowiek  w pełni pozbywa się stresu. Skutkuje to poprawą samopoczucia i kondycji. Dzięki profesjonalnemu trenerowi, zajęcia prowadzone są odpowiedzialnie, w przyjaznej atmosferze i na pełnym luzie.  Polecam, warto!

Jakub Rosiek, Geodeta
Uczestnicy o warsztatach Active
Te zajęcia pomagają rozwinąć się we wszystkich kierunkach

Zajęcia Active pomogły mi rozbudzić pozytywną dawkę energii, która jest w każdym z nas. Jest to wspaniały pomysł, aby pobudzić swoje ciało do wysiłku, przy poprawie swojej sylwetki na bardziej prostą i naturalną. To od nas wszystko zależy, kim chcemy być! Te zajęcia pomagają rozwinąć się we wszystkich kierunkach, niezależnie od osoby, która na nie przychodzi.

Przed zajęciami największy kłopot miałem z emocjonalnością, jednak po zajęciach udało mi się trochę podwyższyć poziom. Także poprawiła mi się sprawność fizyczna, poprzez używanie wszystkich części ciała a nie tylko niektórych. Jednak nie jestem w stanie potwierdzić, że umiem połączyć te wszystkie trzy cechy człowieka, czyli ciało, umysł i emocje. Jednak zajęcia Active pomagają mi się do tego zbliżyć.

Największą przyjemność sprawiły mi wszystkie zajęcia sprawnościowe. Także zaufanie innym ludziom, którzy nas nosili lub łapali a także to, że sami darzyli nas zaufaniem. Zajęcia, przede wszystkim te taneczne, pomogły mi przełamać kilka barier, z którymi sobie wcześniej nie radziłem. Zobaczyłem siebie w inny sposób, bardziej naturalny, co było dla mnie zaskoczeniem, ale też dało mi większą wiarę w siebie.

Trener pomaga w dużym stopniu i daje dużo wskazówek każdemu z uczestników. Rozbudza energię, która jest w nas bardziej lub mniej pogrzebana.

Krzysztof Zaborowski, inżynier

Wróć do warsztatów Active