Warsztaty o wizerunku i rozpoznawaniu manipulacji wizerunkiem

Warsztaty o wizerunku i rozpoznawaniu manipulacji wizerunkiem

Na początku chcemy przypomnieć, że w najbliższy weekend, w Trójmieście będziemy robić warsztaty z tworzenia wizerunku. Podajemy te informacje nie bez powodu. Warsztaty z tworzenia wizerunku w Warszawie okazały się niezłym Hitem! Jak wiadomo w stolicy jest to cenna umiejętność w biznesie i relacjach towarzyskich. W Trójmieście te relacje wcale nie są mniej istotne – dobrze o tym wiecie. Dlatego warto się nimi zainteresować.

W trakcie warszawskich warsztatów nasz trener został dodatkowo zasypany pytaniami jak pod takim oficjalnym wizerunkiem dostrzec prawdziwe oblicze człowieka. Wiele osób stroi się, chce wyglądać na profesjonalistów, rzetelnych i uczciwych partnerów. W praktyce prawie wszyscy mamy za sobą negatywne doświadczenia, kiedy taki farbowany lis okazuje się zdrajcą i manipulatorem, gdy po raz kolejny mieliśmy do czynienia z wilkiem w owczej skórze, a pod ładnym wyglądem krył się brzydki charakter.

Dlatego szykujemy prawdziwa bombę warsztatową, będziemy ćwiczyć i poszerzać wiedzę na temat odczytywania prawdziwej wartości człowieka pod ładnie wykreowanym wizerunkiem. Te umiejętności na pewno ochronią nas przed kolejnymi wpadkami: wyzyskującym szefem, który podczas rozmowy kwalifikacyjnej będzie bardzo miły; chłopaka egocentryka, który będzie udawał czułego, czy cwaną dziewczyną pod przykrywką miłej i dobrodusznej partnerki.

Będziemy odczytywać prawdziwe intencje ludzi w kontaktach bezpośrednich jak również na podstawie wizerunku stworzonego w sieci. A to zupełnie oddzielna historia, jesteśmy zalewani informacjami o pięknych ludziach którzy są pospolitymi szarakami i nagminnie udają kogoś kim nie są. Jeśli zgadzacie się, że takie umiejętności są cenne, polecamy te warsztaty.

I pamiętajcie, że nic się nie zmieni, jeśli sami nie zadbacie o te umiejętności. W praktyce właściwe odczytywanie stworzonego wizerunku nie jest takie trudne, niestety często korzystamy z utartych schematów społecznych, które absolutnie się nie sprawdzają dlatego mylimy się w ocenie. Przede wszystkim cenną wartością którą wyniesiecie z tych warsztatów będzie umiejętność nie traktowania ludzi powierzchownie. A przecież jest to cecha o której wszyscy marzymy w kontaktach międzyludzkich.

Najbliższe warsztaty poświęcone rozpoznawaniu manipulacji wizerunkiem planujemy 9-11 czerwca w Warszawie i 30 czerwca – 2 lipca w Trójmieście. Program warsztatów tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *