Czytanie człowieka – warsztaty rozwijania inteligencji społecznej

Czytanie człowieka – warsztaty rozwijania inteligencji społecznej

Wszyscy wiemy jak bardzo ważna, w relacjach i komunikacji międzyludzkiej, jest właściwa ocena drugiej osoby. Klęski w życiu prywatnym i zawodowym zaczynają się właśnie od „niewidzenia” prawdziwej osobowości. Pozostaje gorycz, płacz i naiwne tłumaczenie: że przecież ta osoba taka nie była.

Widzenie nie musi być trudne – człowiek prawdę o sobie ma wypisaną na całym wizerunku. Każdy z nas, od dziecka zapamiętuje mięśniami twarzy i całego ciała, najczęściej powtarzające się stany emocjonalno-ruchowe. Jest to bezwiedne i zostawia trwały ślad na naszym wyglądzie. Często, jako dorośli chcemy ukryć słabości i kompleksy – nadrabiamy wizerunkiem, maskujemy niedoskonałości. Wnikliwa obserwacja tej „dbałości” wystarczy, aby zdobyć informacje o naszych słabych punktach. Świadomość wagi tych umiejętności wzrasta za każdym razem, gdy „nie poznamy się na ludziach”.

PROGRAM WARSZTATÓW:

Wprowadzenie, czyli co trzeba wiedzieć:

 • rola nastawienia i nastroju w kontaktach międzyludzkich
 • 55/38/7 czyli ile mówimy ciałem, głosem i słowami
 • każdy ma indywidualny portret reakcji
 • dlaczego twarz i słowa kłamią najlepiej ?
 • nasze reakcje zależą od komfortu i dyskomfortu
 • oddech prawdę Ci powie

Co i jak można czytać w człowieku:

Ciało, ruch, wizerunek:

 • sylwetka i znaczenie jej wyglądu
 • mowa ciała jako szczera wypowiedź ruchem
 • wizerunek jako obraz naszej mentalności i potencjału

Głos i forma wypowiedzi, pismo:

 • głos; odtwarzacz i wzmacniacz naszej emocjonalności
 • sens i charakterystyka formy wypowiedzi
 • pismo,czyli nasz styl i emocje

Mapa twarzy i oczy:

 • pamięć mięśniowa i mimika
 • oczy i różne spojrzenia
 • wzrok a kłamstwo i konfabulacja

HARMONOGRAM:

Warszawa

3.08 piątek 19:00-21:00
4.08 sobota 11:00-15:00
5.08 niedziela 11:00-15:00

INFORMACJE I ZAPISY:

Zgłoszenia

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata wpisowej składki.
Po więcej informacji napisz do Macieja: maciek@sawares.eu
Kontakt telefoniczny: Paula – tel. 609 336 929 i Maciek – tel. 604 085 117

Kto prowadzi warsztaty?

Warsztaty poprowadzi trener z bogatym doświadczeniem zawodowym, biznesowym i społecznym. Edukację w tym zakresie rozpoczął w Wojskowej Szkole Wyższej na kierunku oficerów politycznych. Posiada dodatkowo wykształcenie i doświadczenie pedagogiczno-psychologiczne oraz instruktorsko-wychowawcze. Jest praktykiem z ponad 20-letnim stażem, co gwarantuje uczestnikom wysoką efektywność warsztatów. Jego profesjonalizm, skuteczność i wyjątkowe podejście potwierdza wiele opinii, które możecie przeczytać poniżej. Nasza współpraca trwa od początku istnienia Sawaresu, dzięki temu wielu z nas zbudowało właściwą strategię swojej kariery. Jego pomoc cenią sobie między innymi menadżerowie wyższego szczebla zarządzania, którym zależy na skuteczności i poufności. Jeżeli masz pytania o program, jak wyglądają warsztaty czy metodykę umożliwiamy bezpośredni kontakt z naszym trenerem: trener@sawares.eu

Warsztaty to wiedza i praktyka w jednym przekazywana w formie intrygującej i wciągającej przygody – poznawania siebie. To, że z wiedzy i umiejętności możecie od razu skorzystać potwierdzają doświadczenia dotychczasowych uczestników. Kilkoro z nich podzieliło się swoimi wrażeniami:

Czytanie człowieka – warsztaty rozwijania inteligencji społecznej
Polecam te warsztaty, bo działają wszechstronnie.

Dzięki nim zdecydowanie lepiej radzę sobie na rynku pracy. Nie tylko moje życie profesjonalne poszło do przodu, prywatnie też nie narzekam – ludzie chętnie interesują się moją osobą, łatwiej nawiązuję kontakty. KAŻDE ;) Nie ma już w moim życiu czasu na nudę!

Agata, Business Development Manager

Zobacz więcej wypowiedzi