Gorący temat – Inteligencja kontra Presja!

Gorący temat – Inteligencja kontra Presja!

Temperatury tej wiosny nas nie rozpieszczają a do pierwszego dnia lata pozostało jeszcze kilka tygodni. Mamy więc dla was, na rozgrzanie ego, gorący temat warsztatów. Inteligentne przeciwstawianie się presji.

Naciski stały się codziennością. Atakują nas ludzie, goni czas, musimy zaspokajać potrzeby i walczymy by spełniać marzenia. Czy musimy żyć i działać pod ciągłą presją ? Wydawać by się mogło, że juz się tak przyzwyczailiśmy, że nie umiemy tego zmienić. Ratunkiem i rozwiązaniem może być inteligentne podejście do problemu.

Każdą presję da się obiektywnie ocenić i zdefiniować naszą podatność lub odporność. Wszystko zależy od nastawienia i właściwego myślenia. Tak staramy się działać kiedy pojawiają się poważne problemy i zagrożenia. Niestety wtedy brakuje nam komfortu do odpowiedniej analizy, wyciągania wniosków i podejmowania najlepszej decyzji – czyli działamy pod kolejną presją. A można inaczej, prościej i bardziej komfortowo.

Można ćwiczyć myślenie w sytuacjach kryzysowych – robi tak wielu specjalistów w wielu zawodach podwyższonego ryzyka. Czemu takich rozwiązań nie poćwiczyć i wykorzystać w mniej ekstremalnych sytuacjach. Chociażby w codziennym działaniu i pracy w aglomeracji jaką jest Warszawa. Nie powinniśmy bagatelizować negatywnych bodźców otoczenia i przyzwyczajać się do wszechobecnej presji. To nie jest zdrowe i normalne społecznie.

Te warsztaty na pewno Was rozgrzeją, a przy okazji będziecie mogli pobawić się trenowaniem błyskotliwego myślenia i reagowania.

Program warsztatów:

Wstęp:

* Udane i nieudane relacje społeczne

* Co wiemy o wywieraniu presji

* Presja w moich relacjach prywatnych i zawodowych

* Kiedy jestem ofiarą a kiedy agresorem

Presja – reguły i mechanizmy:

* Nie taka presja straszna czyli manipulacje od środka

* Ludzie, czas czy potrzeby – co uruchamia moją presję ?

* Komfort podczas ataku czyli naturalne mechanizmy obronne

* Kontratak jako obrona, zwycięstwo lub przegrana

* Jak sprawnie myśleć pomimo presji

Na przyszłość:

* Jak nie odkrywać swoich słabości ?

* Sygnały pozawerbalne potencjalnego agresora

* Twój obronny zestaw komunikatów pozawerbalnych

* Odporny na presję czyli opanowanie, piękno i siła

HARMONOGRAM:

Warszawa

07.06 piątek 19:00-21:00
08.06 sobota 10:00-14:00
09.06 niedziela 10:00-14:00

INFORMACJE I ZAPISY:

Zgłoszenia

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata wpisowej składki.
Po więcej informacji napisz do Macieja: maciek@sawares.eu
Kontakt telefoniczny: Maciek – tel. 604 085 117

Kto prowadzi warsztaty?

Warsztaty poprowadzi trener z bogatym doświadczeniem zawodowym, biznesowym i społecznym. Edukację w tym zakresie rozpoczął w Wojskowej Szkole Wyższej na kierunku oficerów politycznych. Posiada dodatkowo wykształcenie i doświadczenie pedagogiczno-psychologiczne oraz instruktorsko-wychowawcze.

Jest praktykiem z ponad 20-letnim stażem, co gwarantuje uczestnikom wysoką efektywność warsztatów. Jego profesjonalizm, skuteczność i wyjątkowe podejście potwierdza wiele opinii, które możecie przeczytać poniżej. Nasza współpraca trwa od początku istnienia Sawaresu, dzięki temu wielu z nas zbudowało właściwą strategię swojej kariery.

Jego pomoc cenią sobie między innymi menadżerowie wyższego szczebla zarządzania, którym zależy na skuteczności i poufności. Jeżeli masz pytania o program, jak wyglądają warsztaty czy metodykę umożliwiamy bezpośredni kontakt z naszym trenerem: trener@sawares.eu

Warsztaty to wiedza i praktyka w jednym przekazywana w formie intrygującej i wciągającej przygody – poznawania siebie. To, że z wiedzy i umiejętności możecie od razu skorzystać potwierdzają doświadczenia dotychczasowych uczestników. Kilkoro z nich podzieliło się swoimi wrażeniami:

Gorący temat – Inteligencja kontra Presja!
Polecam te warsztaty, bo działają wszechstronnie.

Dzięki nim zdecydowanie lepiej radzę sobie na rynku pracy. Nie tylko moje życie profesjonalne poszło do przodu, prywatnie też nie narzekam – ludzie chętnie interesują się moją osobą, łatwiej nawiązuję kontakty. KAŻDE ;) Nie ma już w moim życiu czasu na nudę!

Agata, Business Development Manager
Zobacz więcej wypowiedziDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *