Opinie uczestników

Opinie uczestników
Warsztaty polecam każdemu!

Każdemu kto chce zwiększyć swoją szansę na osiągnięcie sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym. Warto podkreślić, że zgrana ekipa tworzy niepowtarzalną atmosferę – luźną, a zarazem zmuszającą do myślenia i działania. Podczas zajęć nie można się nudzić, a każdy wyniesie z nich wiedzę i umiejętności przydatne niemal wszędzie – w szkole, domu czy pracy.

Możliwość wszechstronnego rozwoju to znak rozpoznawczy SAWARESu, więc szczególnie zachęcam do zainwestowania w siebie pod okiem ludzi, dla których poszerzanie własnych horyzontów stanowi pasję.

Ania, dziennikarz radiowy
Opinie uczestników
Z czystym sumieniem mogę polecić.

Jest to jedno ze szkoleń, które naprawdę zostaje w pamięci. Fakt, że przez cały czas trwania warsztatów byłem skoncentrowany na tym co mówi prowadzący i na zadaniach, które wykonywaliśmy, świadczy że prowadzący naprawdę WIE jak prowadzić dobre szkolenia. Trener to intrygująca osoba, ma ogromną wiedzę, charyzmę, dużo energii i świetny przekaz informacji.

Krzysztof, właściciel firmy technologicznej
Opinie uczestników
Polecam te warsztaty, bo działają wszechstronnie.

Dzięki nim zdecydowanie lepiej radzę sobie na rynku pracy. Nie tylko moje życie profesjonalne poszło do przodu, prywatnie też nie narzekam – ludzie chętnie interesują się moją osobą, łatwiej nawiązuję kontakty. KAŻDE ;) Nie ma już w moim życiu czasu na nudę!

Agata, Business Development Manager
Opinie uczestników
Warsztaty pozwoliły mi spojrzeć świeżym okiem…

...na tematy takie jak: komunikacja międzyludzka, pewność siebie, odkrywanie własnego potencjału czy też budowanie własnej 'marki' w miejscu pracy. Każda sesja daje mi nie tylko sporo nowej i przydatnej wiedzy, ale przede wszystkim pozytywnego kopniaka do tego, żeby pracować nad sobą i budować swoją samoświadomość. To co odróżnia te warsztaty od innych, na których byłem to przede wszystkim indywidualne i szczere podejście trenera do każdego z uczestników. Z całą pewnością nie są to łatwe warsztaty, aczkolwiek wszystko co w życiu jest zdobyte wysiłkiem i pracą ma największą wartość.

Maciej, manager
Opinie uczestników
Każdy tu uczy się dostrzegać prawdziwe „JA”.

Posiadam już dość spore doświadczenie zawodowe, studia ukończyłam na końcu ubiegłego stulecia, ale dzięki tym warsztatom mogę śmiało powiedzieć, że odkryłam część siebie na nowo. Każdy tu zwalcza swoje fobie społeczne, pozbywa się kompleksów, uczy się dostrzegać prawdziwe „JA”.

Niezwykle charyzmatyczny, energiczny, dosadny i bezpośredni prowadzący potrafi dotrzeć do wnętrza każdego. Dzięki temu zajęcia nie są mdłe, ale konkretne, pozbawione jakiegokolwiek akcentu nudy i znużenia.

Elżbieta, manager i coach
Opinie uczestników
Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy iść…

…na warsztaty organizowane przez Sawares, powiem tylko jedno. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wydałem ok. 10 tysięcy złotych na przeróżne inne warsztaty, jednak żadne nie dały mi tyle co te Sawaresu. Nie mówiąc o kwestii oczywistej – wszystkie pozostałe kosztowały w granicach dobrych dziesięciodniowych wakacji na najlepszych plażach świata. Nie wspominając już o atmosferze i poznanych ludziach! :)

Artur, freelancer
Zmieniło się dużo… w zasadzie wszystko.

W relacjach z innymi ludźmi zacząłem dostrzegać rozmówcę :) wraz z jego poglądami, rozwojem emocjonalnym, zainteresowaniami i osobowością. Interesują Cię zapewne konkrety, a nie „lanie wody”. Oto lista rzeczy, które zmieniły się we mnie i wokół mnie:

+ zacząłem rozumieć lepiej siebie i otoczenie,

+ otworzyłem się pełniej na innych,

+ nauczyłem się lepiej organizować swój czas,

+ przezwyciężyłem problemy z organizacją i automotywacją.

Kacper, student ekonomii
Opinie uczestników
Okazały się dla mnie miłą niespodzianką.

Zajęcia z PR i komunikacji społecznej okazały się dla mnie miłą niespodzianką, ale jednocześnie sporym wyzwaniem osobistym w relacji z samą sobą i moim otoczeniem. Było to dla mnie fantastyczne odkrywanie drzemiących we mnie pokładów swojego Ja, budzenie się na nowo z "zimowego snu".

A przy tym warsztaty prowadzone są z dużą dozą poczucia humoru. Dzięki charyzmatycznemu prowadzącemu i grupie pozostałych uczestników mogłam spojrzeć na siebie z boku, zobaczyć swoją osobę z pozycji mojego rozmówcy i dokładnie przeanalizować poszczególne elementy relacji.

Izabella, pedagog i terapeuta behawioralno-poznawczy
Bardzo mi się spodobało indywidualne podejście trenera do każdego z uczestników kursu.

Na tych warsztatach dowiedziałam się między innymi, jak skutecznie słuchać, komunikować i – co chyba najważniejsze – odczytywać informacje niewerbalne w taki sposób, by porozumiewać się skutecznie. Pomogły mi również zacząć pokonywać tremę i nabrać bardziej asertywnego stylu komunikacji.

Oprócz tego, że warsztaty są świetną zabawą, przekazują w bardzo chwytliwy sposób wiedzę i umiejętności, z których można korzystać na co dzień i od razu po warsztatach. W moim przypadku już tego samego wieczora nawiązywałam nowe znajomości dzięki umiejętnościom zdobytym na warsztatach.

Bianka, Tłumacz dla Komisji Europejskiej w Brukseli
Nabrałem więcej pewności siebie.

Nauczyłem się lepiej zbierać informacje, poznałem swoje mocne strony a co najważniejsze zacząłem lepiej dogadywać się ze znajomymi, klientami i całkiem obcymi osobami :)

Uczestniczyłem w wielu innych warsztatach i szkoleniach. Przeważnie był to nudny wykład. Zajęcia SAWARESu to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne, prowadzone w luźnej atmosferze dlatego też po raz kolejny wezmę w nich udział :)

Tomasz, Doradca Personal Banking
Moi drodzy, szczególnie Ci pragnący rozwoju!!!

Wiem, że wielu z Was szuka dobrych warsztatów, a na te mogliście jeszcze nie natrafić. Na tych byłam już 2 razy i są niesamowite – zdecydowanie najlepsze, a byłam już na naprawdę wielu – zmieniły moje patrzenie na świat.

Także bardzo, bardzo warto. Szczególnie, że ze względu na naszą studencką kieszeń, są jakieś 10 razy tańsze niż inne tego typu profesjonalne szkolenia. Zachęcam gorąco!

Agata, studentka informatyki i ekonometrii
Opinie uczestników
Bardzo zmieniły moje życie.

Byłem na tych warsztatach i jeśli to będzie możliwe pojawię się ponownie.

Marcin
Polecam tym którzy nie chcą stać w miejscu!

Takie warsztaty to dobry czas spojrzenia na siebie, na swoje umiejętności, predyspozycje, na swoje życie i ludzi nas otaczających. To czas na rozplątanie niepotrzebnych zawiłości, tak aby pójść dalej z nową, czystą energią.

Paulina, Kierownik Działu Raportowania i Kontrolingu Sprzedaży
Gorąco polecam!

Dzięki tym warsztatom poznałem lepiej samego siebie i wkroczyłem na nową niezwykle ekscytującą ścieżkę rozwoju osobistego. Gorąco polecam wszystkim, którzy pragną wyjść poza schemat! ;)

Łukasz, programista i pasjonat żeglarstwa