Uczestnicy o warsztatach Active

Uczestnicy o warsztatach Active
Na pierwsze warsztaty przyszłam zachęcona słowami koleżanki: „one zmieniły moje życie”.

To było trzy lata temu. Przyszłam i zostałam. Bo co tu dużo mówić są wyjątkowe, niekonwencjonalne. Na warsztatach nauczyłam się, że tańczyć można poprzez najmniejszy naturalny ruch, że taniec rozwija i prostuje całe ciało, daje niezmiernie dużo energii i radości. Bo w zdrowym ciele zdrowy duch i dbając o rozwój fizyczny, czerpiąc z tego radość, pozytywnie wpływa również na inne sfery mojego życia, zawodowe czy osobiste. Warto!

Krystyna, doktor nauk w dziedzinie genetyki
Uczestnicy o warsztatach Active
Nic nie daje takiego kopa życiowego jak właściwy rozwój.

Sukces czeka, jak się nie schylisz po niego to ktoś Cię uprzedzi.

Ale by się schylić trzeba być sprawnym ;)

Mariusz, Inżynier programista
Uczestnicy o warsztatach Active
Po pierwszych zajęciach wiedziałam, że to jest „to” !

Pamiętam, że był na nich „spacerek” przez wszystkie tańce i okazało się, że to jest takie proste. Polka od jive różni się tylko wykrokiem do tyłu i żadnej filozofii. Na zajęciach bez zastanowienia postanowiłam zostać.

Zajęcia są dla mnie ciekawą formą rozwoju. Dzięki nim wypracowałam sobie ładną aparycję, wzmocniłam sylwetkę. Nie boję się kontaktów z ludźmi. Nie uciekam przed nimi. Widzę swoją wartość. Pozbyłam się wielu kompleksów m.in. bycia gorszą, brzydką dziewczyną ze wsi. Pokochałam swoje ciało. I nauczyłam się robić z niego swój atut.

Prowadzenie rozgrzewki pozwoliło mi wypracować umiejętność panowania nad grupą. Tak, że mając przedstawić prezentację na zajęciach uczelnianych studenci słuchali mnie z większa uwagą niż prowadzącego zajęcia. Była cisza, skupienie. Nikt nie bał się zadawać pytań.

Prosty kręgosłup pozwala mi na kilkugodzinną pracę w skupieniu. Dyscyplina i umiejętność władania swoim ciałem pozwala mi w trudnych, stresujących dla mnie sytuacjach walczyć z rozszalałymi emocjami. Taniec pozwala mi myśleć obejmując cały problem. Poprawiła się moja orientacja w terenie, już się nie gubię :) Wcześniej zdarzyło mi się w różnych miejscach stracić orientację. Niesamowicie poprawia się koordynacja. I odczuwam większą efektywność w nauce.

Katarzyna, lekarz
Na warsztatach podoba mi się brak dystansu pomiędzy choreografem a uczącymi się.

Szanuje naszą „kondycję emocjonalną”. Podoba mi się bardzo różnorodny program zajęć. Figury, gimnastyka – niekiedy trudne rzeczy, chodziło o pokonywanie swoich słabości. A potem dla przeciwwagi zabawy. Wszystko po to, abyśmy się ruszali i zachowywali swobodnie, a przy tym kiedy trzeba – z elegancją.

Paweł, Prawnik
Uczestnicy o warsztatach Active
Pokochałam siebie bardziej

Zyskałam: umiejętność czucia własnego ciała, pokochałam siebie bardziej, zaakceptowałam, poczułam swoje piękno - zyskałam promienność i radość – i akceptację dla siebie samej. Jestem dumna, że przestałam się lenić i zabrałam za swój rozwój. Moja kobiecość ma się coraz to lepiej.

Anna, lekarz pediatra
Na początku wahałem się, tak jak inni…

…ale teraz wiem, że to był strzał w dziesiątkę :) Naprawdę warto !! Warsztaty dają mi bardzo wiele. Przede wszystkim już się tak nie garbię jak kiedyś. Myślałem, że z moim krzywym kręgosłupem niewiele można zrobić. A tu proszę – po paru zajęciach coraz częściej łapię się na tym, że jestem wyprostowany, tak jakoś sam z siebie, bo tak po prostu wygodniej… :) Czuję się przez to wyższy i jest to bardzo przyjemne uczucie. Sama dobra wola tutaj nie wystarczy. Potrzebna jest jeszcze praca w postaci ćwiczeń, które nie zawsze są przyjemne i nie zawsze ma się ochotę wykonywać je regularnie. Ale wystarczy połączyć je z czymś takim jak taniec i już nie ma tej monotonii. Dzięki warsztatom odkryłem też, że moje ciało jest bardziej giętkie niż mi się wydawało i że można nim tak jakoś bardziej „ruszać” w takt muzyki… :)

Krzysztof, Inżynier elektryk
Uczestnicy o warsztatach Active
Warsztaty to świetna forma inwestycji w siebie.

Za każdym razem wydobywają ze mnie coraz głębsze pokłady energii, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Po zajęciach jestem ledwo żywa – ale jaka szczęśliwa… Z uśmiechem wstaję rano z łóżka, a budzik już nie jest moim wrogiem, ale przyjacielem – codziennie wzywa mnie do nowej przygody. 

A efekty widać wszędzie – zapytajcie mojego męża…

Paulina, Kierownik Działu Raportowania i Kontrolingu Sprzedaży
Czy warsztaty w unikalny sposób łączą muzykę, taniec i ćwiczenia przywracające kondycję?

Istnieje wiele sposobów na pozbycie się negatywnych emocji i zastąpienie ich pozytywną energią. Tylko niewiele z nich jest naprawdę skutecznych. Czy warsztaty w unikalny sposób łączą muzykę, taniec i ćwiczenia przywracające kondycję?

Na własnej skórze przekonałem się że dzięki takiej kompozycji  w  mgnieniu oka zapomina się o codzienności. Program powoduje że, przede wszystkim poprzez ruch, człowiek  w pełni pozbywa się stresu. Skutkuje to poprawą samopoczucia i kondycji. Dzięki profesjonalnemu trenerowi, zajęcia prowadzone są odpowiedzialnie, w przyjaznej atmosferze i na pełnym luzie.  Polecam, warto!

Jakub, geodeta
Uczestnicy o warsztatach Active
Te zajęcia pomagają rozwinąć się we wszystkich kierunkach

Zajęcia Active pomogły mi rozbudzić pozytywną dawkę energii, która jest w każdym z nas. Jest to wspaniały pomysł, aby pobudzić swoje ciało do wysiłku, przy poprawie swojej sylwetki na bardziej prostą i naturalną. To od nas wszystko zależy, kim chcemy być! Te zajęcia pomagają rozwinąć się we wszystkich kierunkach, niezależnie od osoby, która na nie przychodzi.

Przed zajęciami największy kłopot miałem z emocjonalnością, jednak po zajęciach udało mi się trochę podwyższyć poziom. Także poprawiła mi się sprawność fizyczna, poprzez używanie wszystkich części ciała a nie tylko niektórych. Jednak nie jestem w stanie potwierdzić, że umiem połączyć te wszystkie trzy cechy człowieka, czyli ciało, umysł i emocje. Jednak zajęcia Active pomagają mi się do tego zbliżyć.

Największą przyjemność sprawiły mi wszystkie zajęcia sprawnościowe. Także zaufanie innym ludziom, którzy nas nosili lub łapali a także to, że sami darzyli nas zaufaniem. Zajęcia, przede wszystkim te taneczne, pomogły mi przełamać kilka barier, z którymi sobie wcześniej nie radziłem. Zobaczyłem siebie w inny sposób, bardziej naturalny, co było dla mnie zaskoczeniem, ale też dało mi większą wiarę w siebie.

Trener pomaga w dużym stopniu i daje dużo wskazówek każdemu z uczestników. Rozbudza energię, która jest w nas bardziej lub mniej pogrzebana.

Krzysztof, inżynier

Wróć do warsztatów Active