Rozwiń swoją charyzmę – warsztaty

Rozwiń swoją charyzmę – warsztaty

Najbliższe warsztaty dedykujemy naszym silnym potrzebom społecznym, a dokładniej chęci znaczącego wpływania na otoczenie.

W życiu spełniamy różne role, w zawodzie zajmujemy kolejne stanowiska ale nie jest to jednoznaczne z szacunkiem i sympatią otoczenia. Wszyscy pragniemy być doceniani – jako partnerzy lub pracownicy, koledzy albo przełożeni, sprzymierzeńcy, a nawet wrogowie. Odczuwanie szacunku otoczenia, sympatii towarzyskiej, atrakcyjności i uwielbienia, poważania naszego autorytetu – każdy tego pragnie.

Te potrzeby silnie motywują większość naszych działań społecznych i zawodowych. Jedni, realizują się w życiu i mają silny wpływ na otoczenie, inni żyją w ich cieniu jako istotni inaczej. Ale jedni i drudzy dobrze znają wartość społeczną osobistej charyzmy.

Czemu jedni mogą a innym wychodzi to słabiej? Podobnie jak z lenistwem, czego Jaś się nie chce uczyć, tego Janek wiedzieć nie będzie. Charyzma opiera się na kilku płaszczyznach naszego wizerunku i przekazu. Dlatego wymaga ogarnięcia czyli świadomości, współpracy i zgrania walorów intelektualnych, emocjonalnych i fizycznych. Na co dzień rzadko ćwiczymy współdziałanie emocji i intelektu, częściej je rozdzielamy i blokujemy. Notorycznie zaniedbujemy rozwój i współpracę przekazu werbalnego z pozawerbalnym. Tak właśnie pielęgnujemy w sobie chaos relacyjny, który później rzutuje na nasze społeczne porażki i sukcesy.

Nasza charyzma potrzebuje porządku w naszych inteligencjach. Współpracy inteligencji językowej z ruchową i słuchową, zgrania inteligencji kinestetycznej z wizualno-przestrzenną, symbiozy inteligencji społecznej z intra-personalną, itd. Trzeba to ogarnąć i przećwiczyć, rozwinąć i uwolnić osobistą, trochę zaniedbywaną charyzmę. Może to się okazać istotne i potrzebne społecznie, podobnie jak każdy z nas. Dodatkowo, współpraca inteligencji logiczno-matematycznej i inter-personalnej pozwala stwierdzić, że to dobra inwestycja życiowa.

PROGRAM WARSZTATÓW:

Inteligentny początek:

 • Inteligencja czyli nasz system operacyjny
 • Inteligencja wieloraka, a nie tylko językowa i logiczna
 • Rożne sfery funkcjonowania człowieka wymagają różnych inteligencji
 • Monopol logiczno-matematyczny i inne zaniedbania rozwoju inteligencji
 • Wszystkie inteligencje lubią porządek i harmonię

Charyzmatycznie znaczy łatwiej:

 • Wyobraźnia i ogarnianie dzięki inteligencji wizualno-przestrzennej
 • Jak inteligencja ruchowa pomaga wyglądać i myśleć
 • Werbalnie czyli inteligencje językowa i muzyczna
 • Przekaz opanowany i jednoznaczny czyli charyzma pozawerbalna
 • Intrapersonalnie czyli góra nie musi udowadniać, że jest górą

Charyzmatycznie to zawsze praktycznie:

 • Nie ma charyzmy teoretycznej i niedbałej
 • Nie wszystkie na raz czyli porządek działania i ważności inteligencji
 • Jak Cię widzą tak Cię piszą czyli wizerunek według inteligencji ruchowo-kinestetycznej
 • Emocje, gestykulacja i mimika w ujęciu kinestetyczno-słuchowo-językowym
 • Bogate relacje tylko według zasad inteligencji społecznej
 • Twoja charyzma czyli swobodna i atrakcyjna inteligencja wieloraka

HARMONOGRAM:

Warszawa

12.04 piątek 19:00-21:00
13.04 sobota 10:00-14:00
14.04 niedziela 10:00-14:00

INFORMACJE I ZAPISY:

Zgłoszenia

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata wpisowej składki.
Po więcej informacji napisz do Macieja: maciek@sawares.eu
Kontakt telefoniczny: Maciek – tel. 604 085 117

Kto prowadzi warsztaty?

Warsztaty poprowadzi trener z bogatym doświadczeniem zawodowym, biznesowym i społecznym. Edukację w tym zakresie rozpoczął w Wojskowej Szkole Wyższej na kierunku oficerów politycznych. Posiada dodatkowo wykształcenie i doświadczenie pedagogiczno-psychologiczne oraz instruktorsko-wychowawcze. Jest praktykiem z ponad 20-letnim stażem, co gwarantuje uczestnikom wysoką efektywność warsztatów. Jego profesjonalizm, skuteczność i wyjątkowe podejście potwierdza wiele opinii, które możecie przeczytać poniżej. Nasza współpraca trwa od początku istnienia Sawaresu, dzięki temu wielu z nas zbudowało właściwą strategię swojej kariery. Jego pomoc cenią sobie między innymi menadżerowie wyższego szczebla zarządzania, którym zależy na skuteczności i poufności. Jeżeli masz pytania o program, jak wyglądają warsztaty czy metodykę umożliwiamy bezpośredni kontakt z naszym trenerem: trener@sawares.eu

Warsztaty to wiedza i praktyka w jednym przekazywana w formie intrygującej i wciągającej przygody – poznawania siebie. To, że z wiedzy i umiejętności możecie od razu skorzystać potwierdzają doświadczenia dotychczasowych uczestników. Kilkoro z nich podzieliło się swoimi wrażeniami:

Rozwiń swoją charyzmę – warsztaty
Polecam te warsztaty, bo działają wszechstronnie.

Dzięki nim zdecydowanie lepiej radzę sobie na rynku pracy. Nie tylko moje życie profesjonalne poszło do przodu, prywatnie też nie narzekam – ludzie chętnie interesują się moją osobą, łatwiej nawiązuję kontakty. KAŻDE ;) Nie ma już w moim życiu czasu na nudę!

Agata, Business Development Manager

Zobacz więcej wypowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *